Bomba kšeft s Parkovacím domom pri Steel Aréne

Autor: Jaroslav Polaček | 6.2.2019 o 14:30 | (upravené 6.2.2019 o 14:38) Karma článku: 8,10 | Prečítané:  3590x

UŽ VÁS PRESTALA BAVIŤ STARÁ PESNIČKA O EEI, AJ MŇA...ALE MUSÍM...Budem osobný. Mám, spolu s ľuďmi, ktorí chcú vybudovať fungujúce Košice, veľa práce. Verte, že EEI je to posledné, na čo chcememíňať čas. Ale chvíľu to ešte potrvá.

CHCELI BY STE PARKOVAŤ CEZ MAJSTROVSTVÁ SVETA V HOKEJI V PARKOVACOM DOME? MÁTE SMOLU!

V EEI totiž opäť raz vymysleli spôsob, ako ľuďom poriadne zavariť. Cez majstrovstvá sveta v hokeji nebudete môcť zaparkovať v blízkom parkovacom dome. Šikovníci z EEI, 2 týždne pred komunálnymi voľbami, prenajali súkromnej spoločnosti tieto priestory. Namiestoáut tamchcúmať Press centrumpre novinárov.

EEI SA MENIA NA FILANTROPOV

Poviete si: asi sa im to oplatí viac, ako by ste im zaplatili za státie vy, že to robia kvôli biznisu. Ale mýlite sa. Zistil som, že chalani z EEI sú okrem iného ešte aj filantropi. Poďte počítať so mnou: Filantropi z EEI chcú poskytnúť takmer 99-percentnú zľavu organizátorom MS v hokeji. 

Dobré nie? EEI chce parkovací dom podľa zmluvy zo 16. októbra 2018!!! prenajať súkromnej akciovke Hockey Event patriacej pod hokejový zväz za neuveriteľných 1620 eur počas piatich týždňov pred a počas trvania majstrovstiev sveta. 

BIZNISMENI TEDA ZAROBIA ZA 5 TÝŽDŇOV 1620 EUR

Teraz sa na pár viet zahrám na matematika štvrtáka. 

Ak by sa EEI riadila len vlastným cenníkom na parkovanie v Parkovacom dome pri Steel Aréne a počítali by sme s ich bežnými cenami za každú začatú hodinu (50 centovmedzi siedmou ráno a desiatou večer, resp. 30 centov počas noci) celková suma by pri plnom využití parkovacieho domu450 vozidlamipredstavovala vyše 160-tisíc eur. Hokejovému zväzu však EEI prenajme Parkovací dom maximálne za niečo vyše jedno percento sumy, ktorú by mohla utŕžiť počas MS... 

ZÁVEREČNÝ PARADOX JE, ŽE TO UROBIŤ NEMÔŽU 

EEI NEMÔŽE parkovací dom prenajímať tretím osobám, teda ani Hockey Eventu. 

Nechcem vás zaťažovať s podrobnosťami, zmluvami a ďalšími číslami, ale takto nejak sa tu asi robil biznis s tichým súhlasom samosprávy doteraz. 

Lenže ja som Vám sľúbil, že budem iný. Že žiadne kamarát kšefty podporovať nebudem. Že sa 4 roky budem snažiť posunúť toto mesto a život v ňom na vyššiu úroveň. Viem, že je to tá ťažšia cesta, ale sám som si ju vybral a verím, že je jediná správna. Inak to robiť neviem. Nečakám vďaku, ani potlesk. Robím to preto, že verím v spravodlivosť, slušnosť a tvrdú prácu, ktorá prinesie výsledky. 

Ďakujem Vám, že ma v tom podporujete a veríte mi. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščák strávil noc za mrežami. Môže tam pobudnúť dlhšie

Po zásahu sa vzdal výkonných funkcií v Pente. Ostáva spolumajiteľom.


Už ste čítali?